השכרת קליניקה בבאר שבע

 
 
השכרת קליניקה בבאר שבע בתחום הרפואה יכולה לעזור לכם ולהקנות עבורכם פרטיות ושקט. בחדר הרפואה מתבצעים מגוון רחב של טיפולים המוקנים ללקוחות, מטיפולים מסובכים, לטיפולים קוסמטיים או טיפולים פסיכולוגיים. כל הקשת הרחבה של הבדיקות והטיפולים כולל רפואה אלטרנטיבית, דיקור סיני ועד עיסויים, טיפולי שיאצו, טיפולים ברפואה משלימה, מגשרים, עובדים סוציאליים ועוד.

 

מה הם הפרמטרים החשובים?

 
 
הקליניקה חשובה מאוד לאופן קבלת הטיפול ולאיכותו, ולכן קיימים שני פרמטרים מאוד חשובים: למה כדאי להשכיר?
1. בקליניקה פרטית ניתן לטפל באופן אישי/פרטי.
2. טיפולים אשר מוצעים במקום מסודר נראים ללקוחות הרבה יותר מקצועיים ונוחים.
 
 
 
קולונוסקופיה
 
 
 
 
 
 

מדוע חשוב להשכיר קליניקה?

 
מקום משלך זהו צעד חשוב בתחום הרפואה בדרך לעסק שאמור להכיל לקוחות ולטפל בבעיותיהם. כדי להקים מקום יש שתי אופציות, או לרכוש מקום-ולשם כך צריך הון מסוים, או להשכיר מקום פרטי-ללא צורך בהון קודם.

 

מה ההבדל בין השכרה לרכישה?

 
בהשכרה יש צורך בתשלומים קבועים בדרך כלל והם: ארנונה, חשמל, אחזקה וניקיון העסק, הוצאות פרסום, שירותי משרד וכו'...לא נשמע כל כך פשוט אבל אם משווים בין הנתונים רואים כי יותר משתלם להשכיר מאשר לקנות.

 

כמה דגשים שחשובים בקליניקה להשכרה:

 
  • אם עבודתכם עוסקת בתחום הגישור והפסיכולוגיה אתם לא מחויבים להמון ציוד, אך חשוב מאוד להקפיד שיהיה נוח ונעים להיות בקליניקה ושהיא תתאים לאווירה הטיפולית שאתם רוצים ליצור-ושהמטופלים שלכם צריכים.

  • חשוב מאוד שהמיקום שלה יהיה נוח ובאווירה מזמינה, תלו תמונות רלוונטיות של הטיפולים שהנכם מציעים, שימו מכתבי המלצה מלקוחות מרוצים שלכם על הקיר.

 

שעות גמישות ונוחות

 
קליניקה להשכרה יכולה להיות פתרון מעולה אך חשוב שהיא תתאים לכם ללוח הזמנים. חשוב מאוד לבחור מקום באזור מגורכם כדי שיהיה לכם נוח להגיע וגם לוודא כיצד אתם צריכים לקבוע את שעות העבודה בה. יש קליניקות שמאפשרות השכרה לימים שלמים ואילו ישנן קליניקות שמאפשרות להשכיר לחצאי ימים ואף לשעות ספורות.

 

למה דווקא להשכיר אצלנו?

 
בית הרופא - נגב בע"מ הינו מרכז רפואי פרטי, המעניק שירותי רפואה מתקדמת בתחומים שונים ע“י מומחים המובילים בתחומם בארץ במשך 18 שנים. השכרת הקליניקה בבאר שבע נמצאת במקום מרכזי ונגיש בעיר ובעלת נגישות באופן מושלם לבעלי מוגבלויות, כמו כן ניתנים על ידינו שירותי משרד הכוללים את קביעת התורים והתנהלות מול המטופלים בעת הגעה למשרד. בנוסף אנו מעניקים שירותי פרסום ייחודיים ומבוססים לכל מי שרוכש את השירות.


 
 

פנו אלינו עוד היום

 
 
בואו הצטרפו להיות חלק ממשפחת בית הרופא. אנו מציעים עבורכם קליניקה נוחה להשכרה, שתיתן מענה עבור כל מטופליכם!
 
 
חושבים שאתם מתאימים/רלוונטיים? התקשרו עוד היום לבירור ונשמח לענות לשירותכם.