גסטרואנטרולוגיה בבית הרופא

 
גסטרואנטרולוגיה היא ענף ברפואה העוסק בטיפול במערכת העיכול. במסגרת התחום נבדקות ומאובחנות מחלות בוושט, בקיבה, בתוספתן, במעי הגס ובמעי הדק. לעיתים גם נכללות מחלות מסוימות בכבד בתחום הגסטרואנטרולוגיה. אנחנו במרכז בית הרופא מעניקים לכל אחד ממטופלינו יחס אישי בכל בעיה גסטרואנטרולוגית. השירותים הניתנים במרפאה הינה השירותים המתקדמים ביותר בארץ, תוך שימוש בטכנולוגיות הרפואיות החדשניות בתחום.
 

טיפול בגסטרואנטרולוגיה

 
בארץ ובעולם כולו ישנה התקדמות חסרת תקדים במכשור ובטכנולוגיות השונות בתחום הגסטרואנטרולוגיה. תודות לקידמה ומכשור אנחנו בבית הרופא יכולים להעניק למטופלינו את הטיפול האיכותי והמקצועי ביותר בכל בעיה שהיא. צוות הרופאים שלנו מטפל בסוגים שונים של מחלות ובעיות בתחום הגסטרואנטרולוגיה. בין המחלות המטופלות במרכז:

קרוהן (דלקת במעי הגס), אפנדיציטיס, שחמת, שלשול ודיזנטריה.
 

מתי יש לפנות אל גסטרואנטרולוג?

 
ברוב המקרים, ההפניה לטיפול אצל גסטרואנטרולוג ניתנת על ידי רופא המשפחה, לאחר תלונות חוזרות ונשנות מצד המטופל עצמו, או במקרים בהם יש חשד לבעיה חמורה.

הפנייה לטיפול במרכז בית הרופא אצל גסטרואנטרולוג תינתן במקרים של תלונות על שלשולים והקאות כרוניות, עצירות, צרבות, כאבי בטן, חשש לסרטן המעי הגס, אנמיה, הפרעה בתפקודי הכבד, מחלות דלקתיות במערכת העיכול ועוד.

במרכז בית הרופא בבאר שבע תוכלו לקבל את המענה האישי והמקצועי ביותר לכל אחת מבעיותיכם. הטיפול המסור של צוות הרופאים שלנו ניתן כחלק מגישה רפואית מקצועית שאינה מתפשרת על פחות מהטוב ביותר עבור כל אחד ממטופלינו.